Vlk mění svou srst ale nikdy svou povahu. A Smrt je jen vysvobození ze šílenství.

Srpen 2015Prolog

14. srpna 2015 v 18:57 | Dessieen |  Meybey I´m Not The GirlHOUL-ČERVENEC

4. srpna 2015 v 10:24 | Dessieen |  Satanovi nápady

Houl-cervenec

Takže Dessieen se rozhodla udělat svůj první HOUL. A to z jednoho prostého důvodu. Strašně mě to začalo bavit. Jo proč ne fotit si své oblečení, ale jako teď vážně prostě budu dělat houly častěji takže se máte na co těšit.

Jako ono toho není zrovna jako moc, ale zase to nejsou levné záležitosti tak se to zmenšuje. Od mých 17nactých narozenin jsem si udělala STOP za svým dosavadním životem. A moje scene já vyplavalo na povrch a kvůli toho se mění i mé oblečení!

(Hah teď mi došlo, že mám stále ve skříni věci, které jsem nosila kdysi, takže jestli chcete článek starého oblečení komentujte)

Asi bych se do toho měla pustit. Houhou jdeme na to!

Jako první věc, kterou naprosto miluju a skoro vůbec jí nenosím (proč ne že) Ne ono v tom je fakt teplo a na léto to prostě není.


Bílý Cardigan- Leonella


Teď tu mám jedny rifle. Řekněme tomu třeba zahradničky(budu jak krteček) Jsou strašně pohodlný protože jsou něco jako boyfriend jeany. Jsou vážně volné, ale strašně moc pohodlné.


Boyfriend jeany- GATE


A jsme zpět u emo/scene stylu a prostě tuhle sukni jsem tam nemohla nechat. Viděla jsem jí teď i v Terranově v šedé barvě takže si jí chci koupit znovu. Ale i tahle by šla.


Scene sukně - GATE


Mikina. Tuhle květovanou příšeru jsem si koupila na konci června, ale i tak jsem jí sem dala. Strašně hodně jsem teď viděla, jak to všichni nosí a tak jsem si řekla, že prostě nebudu výjimka. Ne prostě jsem nutně potřebovala mikinu bez zipu (Nenosím mikiny, nemám to ráda. A tohle je jediná mikina, kterou doma mám)


Květovaná mikina- GATE


Zníte to narozeniny a babička neví co mi koupit. Tak jsem s ní navštěvovala snad všechny obchody dokaď jsem neviděla tohle strašně roztomilé tričko. Upřímně vůbec nevím proč jsem ho chtěla, protože ho nikam nenosím, ale nevadí.


Cute tílko- doprodej Leonella


Už přes rok chci tetování křídel na lopatky, a když jsem viděla tenhle top musela jsem si ho vzít. Takže tohle byl rychlý kup za který jsem, ale ráda.

Top s andělskými křídly- GATE


Obyčejné letní botky-GATEČerné lodičky- CCC