Vlk mění svou srst ale nikdy svou povahu. A Smrt je jen vysvobození ze šílenství.

Listopad 2015

Outfit Kills- Aneb to chci!

28. listopadu 2015 v 10:50 | Dessieen |  MóDAHi im Dessieen

A - TOHLE- BUDE- MŮJ- PRVNÍ- ČLÁNEK- OHLEDNĚ- OBLEČENÍ- OUTFIT COOL BI*CH HA…!

Svým způsobem teď a tady dělám reklamu na MetalShop… No a co jako?

Ne vážně. Musím přiznat, že lepší obchod ohledně tohoto oblečení není! A když jo? Tak na něho budu čekat v komentářích! Yeah!

Za prvé! Blíží se Vánoce a Dessieen si něco přeje. Každý určitě znáte měkký dárky ze, kterých nejste vůbec rádi, ale musíte stále děkovat, že se vám to bude hodit a, že to určitě vynosíte. (Mami pokaď to čteš! Ponožky už ne! Ps: Žere je pračka ne já)

Tak přesně tohle je ten důvod proč jsem si zamilovala měkké dárky! Dobře ty ponožky letos taky potřebuji, ale vážně mi je příjemné šahat na něco měkkého a možná vědět co asi tak bude. No vlastně to se letos nestane. (Díky tati za elektroniku! Placák na to)

Ale každý si určitě kupuje dárky i sám! Takže můj první dárek, který jsem si koupila sama teda ("koupila sama") Byly příčesky! Ano, ano asi každý znáte clipin vlasy. A já je musela mít taky. Tohle kafe vařit nebudu, protože o těchto umělých vlasech bude samotný článek. Jde mi o to, že jsem si na ně půjčila peníze od MLADŠÍHO bráchy! A tak nějak už to je měsíc a já nemám stále ani korunu na to mu je vrátit. (HATE SCHOOL) kvůli praxe kde mi byli slíbené peníze a stále mám hovno!

No a kvůli toho i tohle úžasné oblečení na, které si brousím zuby si budu moct dovolit až po Vánocích. (smrk, smrk)

I tak jsem se rozhodla vám ukázat jaký mám "styl" nebo spíše co se mi líbí. Nebudu to nějak divně obkecávat, prostě dole máte obrázky a naschle. Ne dobře

Od bot, přes legíny až po košile a sukně k bundě a to je vlastně všechno.

Mé chlapecké já jsem předběhla a začala tak nějak nosit boty na vyšším podpatku. (AU) No přeci jsem si na to nějak zvykla a tyhle krásky se objevili v mé volbě. Popravdě vůbec nevím k čemu nebo spíše kam je budu nosit, ale doufám, že najdou uplatnění.

A k těmhle botám, prostě nemám co říct. Jsou nejlepší, nejhezčí a jelikož mám už jedny doma, ale kotníkový a vypadají už příšerně TYHLE PROSTĚ CHCI!

Přesouvám se ke košili, která mě zaujala zaprvé tím, že je průhledná a mě se tohle právě líbí a pak protože to jsem to prostě já a na sobě si jí dokážu úžasně představit.

A šaty. Tohle byl boj na život a na smrt. Ale jelikož mé vnitřní já přežilo tyhle šaty jsou v mém výběru také. Já šaty nenosím a ani sukně. Jenomže jedna sukně si u mě udělala díru v srdíčku a věřím, že tyhle šaty jí budou následovat.

Na podzim a jaro mám takovou tu "modní" bundu, která je tmavě zelená a má kožený rukávy v černé barvě. Zezačátku jsem si připadala jako kdybych šla na ryby. Ale časem se mi na mě začala líbit. Jenomže už je čas jí na letošní jaro vyměnit. A tenhle kousek jí zcela určitě nahradí.

Legíny. Má smrt. Ale bylo na čase aspoň jedny mít. Nelíbí se mi, protože to nejsou kalhoty je svým způsobem prádlo, které holky začali nosit. Mě to příjde hrozné, ale tyhle jsou vážně pěkné a na sem tam to nošení možná budou k věci.

První DOJEM

23. listopadu 2015 v 17:13 | Dessieen |  Ďáblovi Témata


you´re BAD for me

7. listopadu 2015 v 15:14 | Dessieen |  Story
"Viki proč jsi tak strašně oblíbená?" Věta, kterou vypustila z úst nejlepší kamarádka Stella, mladou Victorii nepřekvapila. Usmála se sama na sebe v odraze zrcadla a naposledy přejela přes své rty tmavě červenou rtěnkou.

"Neptej se mě, ale jich zlato" s vážnou tváří došla ke dveřím od koupelny a opřela své hubené tělo o rám. Viděla svou nejlepší kamarádku s jejím počítačem ležet na velké posteli, která je potažená černou dekou.

"Proč se ptáš?" Zvedla nechápavě tmavé obočí, které měla vykreslené tužkou a Pomalými kroky se vydala ke své posteli. Lehce se posadila na okraj a podívala se přes rameno Stelly na svůj účet na Facebooku.

"Během asi pěti minut ti přišli čtyři žádosti o přátelství. To mě přijde tak jedno za rok" Zasmála se a posunula bílý laptop blíž k Vicktorii. Dlouhovlasá blondýnka si lehla vedle ní a ukazováčkem na kterém měla dlouhý nehet nalakovaný na černou barvu přejížděla po touchpadu na svém laptopu.

"Všichni jsou příšerní, přesně ti, které nechce ani Johanka si myslí, že u mě zabodují? V žádném přídě!" Levou rukou si hrála s pramenem svým blond vlasů a pravou odstraňovala žádosti kluků.

"Počkej, dívej se na něho!" Křikla Stella a svůj dlouhý prst s červeným lakem na nehty přiložila k obrazovce laptopu. "Andy Biersack návrh na přátelství. To je ten kluk z béčka!" Obě dívky se zaujatě dívaly na uměleckou fotku kluka z vedlejší třídy.

"Je pěkný!" usměje se Victorie a mezi zuby si skousne svůj dlouhý černý nehet."Jenomže je to přesně ten typ, kterého ty odpuzuješ! Černá barva, tvrdá hudba, nenávist k Justinu Bibrovi!" Procedila mezi zuby Stella a stále se zaujatě dívala na fotografii, která byla na obrazovce. "Nenávist k Biebrovi mám taky BUM první bod splněn." Ukazováčkem najela na tlačítko LIKE a rychle ho zmáčkla.

"Zahrajeme si hru"Zasmála se Stella a posadila se do tureckého sedu. Victorie ji jenom zaujatě a nechápavě sledovala.

"Ty jsi holka, po které touží ve svých snech každý kluk. Co když, ale ta holka je úplně někdo jiný než si všichni doteď mysleli." S úšklebkem si Stella mnula své ruce a přitom nespouštěla oči z Victorie, která už všechno pochopila.

"Zahrajeme si hru" Zasmála se tentokrát ona a na google stránku napsala PUNK GIRL. Obě dívky sledovaly obrázky zvláštních dívek na obrazovce laptopu a zrovna dvakrát pěkně se u toho netvářili.

"Možná začneme s vlasy" Navrhla Stella a najela kurzorem na dívku s tmavě modrými vlasy přecházející do sytě fialové. "Tak tohle nedám!" Rychlostí se posadila Victorie a pevně si stiskla v rukou své vlasy, které měla ráda takové, jaké byly.

"Tak černou s jemnými modrými nádechy co?" Ukázala Stella hned na vedlejší dívku, jejíž vlasy měli právě tuhle barvu. " A co tohle!" Rychle se chytla počítače Victorie a zaujatě sledovala holku, která měla pravou stranu svých vlasů černou a ta druhá měla překrásnou limetkovou barvu. "Když místo té zelené bude modrá" poznamenala a podívala se na své konečky vlasů.

"Jak ho chceš zaujmout? Že zrovna ty?" Zarazila se z ničeho nic Stella a prohlížela si Victorii od hlavy až k patě.

"To už nech na mě kotě" Mrkla blondýnka svými dlouhými, černými řasami a vstala z měkké postele. "Jdeme nakupovat!" Zvolala vítězně a upravila si krátký bílý, vzorovaný croptop. Otočila se na patě a nechala dlouhou černou sukni otočit se kolem jejího těla. Stella se vedle ní váhavě postavila a dívala se na své černé legíny zvýrazňující tenké dívčí nohy.

"Vypadáš skvěle!" Upravila ji kudrnaté hnědé vlasy a vyšla z bílého pokoje ve kterém trávily celé slunečné, nedělní dopoledne.
------------------------------------------------------------
Hi im Dessieen
a jsem tady s novým příběhem:)
už jednou jsem tento příběh napsala a zveřejnila.
Něco mě, ale donutilo ho snad celý změnit. A zda se mi to o mnoho lepší. No uvidím jak se to bude líbit vám:D
Vaše Dessieen:))